Bartosz Kaczmarek - Wykorzystanie wiedzy analityka w pracy z zespołem

Pozostając w tematyce analiz i czerpania wiedzy ze statystyk w pracy z drużyną, prezentujemy Państwu nagrania z konferencji licencyjnej PZPS w Łodzi dla zespołów drugoligowych (26 sierpnia 2023 roku).
Naszym mówcą był ponownie asystent Piotra Grabana z Projektu Warszawa, trener Bartosz Kaczmarek. Korzystając z jego doświadczeń analityka w zespole mogliśmy wysłuchać podsumowania dotyczącego sezonu 2022/2023. 
Zapraszamy do zapoznania się z nagraniem z wykładu: Wykorzystanie wiedzy analityka w pracy z zespołem. Relacja między statystykiem a zawodnikiem - graczem.

Redakcja
Bartosz Kaczmarek - analityk i trener młodego pokolenia, od kilkunastu lat związany ze stołecznym klubem. Przed inauguracją trwającego sezonu 2023/2024 PlusLigi został asystentem Piotra Grabana w Projekcie Warszawa. Podczas łódzkich spotkań konferencyjnych rozmawiał z drugoligowymi szkoleniowcami o możliwościach wykorzystania statystyk i analizy w pracy z zespołem, współpracy na linii statystyk - zawodnicy/ zawodniczki. Przedstawiał także uczestnikom, jak w skuteczny sposób, mimo braków w sztabach np. w grupach młodzieżowych, przygotować swój zespół dzięki ogólnie dostępnym narzędziom, które daje program VolleyStation.