PROGRAM WYMIANY JET_JAPONIA!

Trenerko, Trenerze!

W imieniu Polskiego Związku Piłki Siatkowej zapraszamy do wzięcia udziału w programie JET - ogłoszonym przez Ambasadę Japonii w Polsce dla trenerek i trenerów piłki siatkowej.

Wydział Trenerski wraz z Pionem Szkolenia Polskiego Związku Piłki Siatkowej wybierze spośród wszystkich nadesłanych wniosków trzy kandydatury i przedstawi je zaprzyjaźnionej Ambasadzie Japonii na początku kwietnia.
Na roczny, płatny staż zostanie zaproszona przez stronę japońską jedna osoba.

Prosimy o zapoznanie się z warunkami koniecznymi do spełnienia.
Zapraszamy do kontaktu!
redakcja@trenerzypzps.pl
Przedłużamy możliwość nadsyłania prawidłowo wypełnionej dokumentacji do 27.03.2023 r.!!!Polski Związek Piłki Siatkowej wraz z Ambasadą Japonii w Polsce pragną zaprosić po raz drugi do udziału w programie międzynarodowej wymiany JET (The Japan Exchange and Teaching Programme).
Film promujący, jak i ogólne informacje dotyczące samego programu znajdują się w załączeniu (język angielski).

Dla kogo przeznaczony jest JET:

W tej odsłonie poszukiwana jest trenerka lub trener z zapałem i dobrym podejściem do pracy z dziećmi - płeć i stan cywilny nie są ograniczające. Dodatkowym wymaganiem jest doświadczenie zawodnicze oraz trenerskie (możliwe do udokumentowania). Osoba zgłaszająca się obowiązkowo powinna posługiwać się językiem angielskim - język japoński będzie mile widziany, ale nie jest warunkiem niezbędnym do spełnienia. Ze względu na miejsce pobytu, konieczne - i przede wszystkim ułatwiające przemieszczanie się po wyspie - jest posiadanie prawa jazdy. Zgłaszający się do programu nie może być karany.
Trenerka bądź trener będą zaproszeni na roczny (maksymalnie trzyletni), płatny staż do miasta HIGASHIKAWA na wyspie Hokkaido.
Do obowiązków wybranej osoby należeć będzie prowadzenie zajęć z piłki siatkowej dla dzieci i młodzieży oraz amatorskich drużyn sportowych dla dorosłych. Dodatkowo zostanie zaangażowana w projekty związane z wychowaniem fizycznym, nieograniczonym tylko do naszej dyscypliny. Wszystko odbywa się pod patronatem japońskiego Ministerstwa Edukacji, Kultury, Sportu, Nauki i Technologii.

Dokumenty w języku angielskim, konieczne do wypełnienia, które otrzymaliśmy od Ambasady Japonii, wyślemy wszystkim zainteresowanym na adres mailowy.
Zapraszamy do kontaktu: redakcja@trenerzypzps.pl.
Uzupełnione wnioski prosimy przesyłać na redakcyjny adres e-mail do dnia 27.03.2023 r.

Spośród nadesłanych zgłoszeń Wydział Trenerski PZPS wyłoni trzy kandydatury, które zgłosi bezpośrednio do Ambasady na początku kwietnia bieżącego roku.

DOŁĄCZ DO PROGRAMU JET!

Powodzenia,
Redakcja


Pliki do pobrania