WITAMY W WWW.TRENERZYPZPS.PL!

    Z dużą przyjemnością pragnę oficjalnie zaprosić Państwa do korzystania z aplikacji www.trenerzypzps.pl, która jest przeznaczona dla wszystkich instruktorów i trenerów piłki siatkowej.
     Polski Związek Piłki Siatkowej od lat stara się dbać o rozwój i jak najlepsze szkolenie merytoryczne kadry trenerskiej bez względu na poziom rozgrywek. Jednym z założeń powstałego portalu jest stworzenie możliwości wymiany poglądów w celu lepszej konsolidacji polskiego środowiska trenerskiego.
      Dajemy także Państwu dostęp do materiałów dydaktycznych o piłce siatkowej, opracowań z dziedziny treningu motorycznego, dietetyki, czy psychologii sportu, informacji o przepisach, szkoleniach, kursach, stażach, konferencjach - nie tylko pod egidą PZPS.
W przystępny sposób prezentujemy VolleyStation, która jest niezbędnym narzędziem we współczesnej, nowoczesnej siatkówce.
      Dzięki aplikacji, już w niedalekiej przyszłości, dużo łatwiej będą mogli Państwo dokonać zgłoszenia uczestnictwa w konferencjach licencyjnych pod patronatem Polskiego Związku Piłki Siatkowej (Licencyjny Formularz Zgłoszeniowy).
     Zachęcam przy okazji do odwiedzania stron naszych Partnerów (m.in. Instytutu Sportu, Instytutu Badań Edukacyjnych, Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji, Polskiej Agencji Antydopingowej, Uniwersytetu Szczecińskiego) w celu pogłębiania swojej wiedzy i poszukiwań inspiracji do samorozwoju.
       Serdecznie zapraszam do logowania, korzystania z wszystkich funkcjonalności portalu, a także współtworzenia publikacji i rozpoczęcia dyskusji, która umocni i dalej będzie rozwijać naszą ukochaną dyscyplinę, przyczyniając się do kształcenia jak najlepszej kadry trenerskiej. Jest to niezwykle ważne, szczególnie w przede dniu wprowadzenia kwalifikacji trenerskich dla piłki siatkowej, zgodnych z Polską Ramą Kwalifikacji.

Sebastian Świderski

Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej
Warszawa, 22 grudnia 2022 r.