Ruszyła rejestracja na konferencje licencyjne w Łodzi dla żeńskich i męskich zespołów DRUGOLIGOWYCH!

Zapraszamy Trenerki i Trenerów żeńskich i męskich zespołów drugoligowych do rejestracji na konferencję licencyjną PZPS, która odbędzie się 26 sierpnia w Łodzi.
Licencyjny Formularz Zgłoszeniowy (LFZ) znajdą Państwo na kontach zalogowanych Użytkowników.

Dyrekcja Pionu Szkolenia i Akademii Polskiej Siatkówki PZPS
Licencyjny Formularz Zgłoszeniowy dostępny jest na kontach zalogowanych Użytkowników w zakładce: TWOJE KONTO - KONFERENCJE LICENCYJNE (LFZ). Należy wybrać właściwy poziom rozgrywek i konferencję PZPS. Po otwarciu formularza, uzupełnieniu w nim numeru NIP i adresu mailowego płatnika, system automatycznie przyjmie zgłoszenie, a Państwo otrzymają potwierdzenie w formie mailowej.
W tytule płatności prosimy o wpisywanie numeru faktury proforma, którą system wygenerował podczas rejestracji. Opłaty mogą być wnoszone jednocześnie za kilku szkoleniowców (prosimy jedynie zaznaczyć odpowiednie faktury w tytule przelewu) - usprawni to cały proces księgowania i potwierdzania wpłat.
W przypadku szczególnych próśb związanych z wystawianiem faktur VAT prosimy o kontakt na adres: redakcja@trenerzypzps.pl.
UWAGA: ZE WZGLĘDÓW LOGISTYCZNYCH REJESTRACJA TRWA DO DNIA 24 sierpnia 2023 r. do godziny 08:00!!!

Przypominamy, że konta szkoleniowców, którzy mają tytuł Trenera piłki siatkowej PZPS zostały automatycznie przeniesione z www.egzaminytrenerskiepzps.pl do naszego portalu i wystarczy je aktywować. Nie ma potrzeby duplikowania kont - system może wówczas nie dopuścić do rejestracji na konferencję.

Niebawem zapoznamy Państwa ze szczegółami i agendą spotkań.

Redakcja


Dołącz do stałych czytelników!


Zainteresował Cię ten artykuł? Zapisz się na E-Biuletyn, aby regularnie otrzymywać najnowsze artykuły bezpośrednio na Twój e-mail.