Nowości VolleyStation_Piotr Olenderek - konferencje licencyjne PZPS maj 2023 r.

Program VolleyStation na dobre zadomowił się w polskich ligach, reprezentacjach i rozgrywkach młodzieżowych. W maju minionego roku, podczas konferencji licencyjnych dla trenerów i trenerek najwyższych klas rozgrywkowych (w Radomiu i Chorzowie) o tym programie i nie tylko rozmawiał z uczestnikami jeden z twórców VolleyStation - Piotr Olenderek, trener i analityk.
Program ułatwia znacząco pracę sztabów szkoleniowych, daje możliwość nawet bardzo zaawansowanej analizy danych meczowych, jak i prowadzonych treningów. Dzięki ujednoliceniu systemu i coraz większej bazie danych VolleyStation rozwija się nie tylko na rodzimym rynku i nie tylko na halach. Zapraszamy do zapoznania się z nagraniem wideo, a także do zaglądania na strony partnera Polskiego Związku Piłki Siatkowej. W osobnej publikacji znajdą Państwo krótkie fragmenty artykułów opracowanych przez zdolnych analityków współpracujących na co dzień z VolleyStation (część z nich do przeczytania na stronie volleyvalley.pl) . Polecamy je uwadze i życzymy przyjemnej lektury!


Piotr Olenderek - polski trener, analityk, współtwórca programu VolleyStation. Swoją karierę trenerską rozwijał w klubach najwyższej klasy rozgrywkowej - początkowo jako asystent, później jako pierwszy szkoleniowiec (LTS Legionovia Legionow, Atom Trefl Sopot). Współpracował także z żeńskimi młodzieżowymi reprezentacjami Polski (Mistrzostwo Europy 2013) oraz seniorską reprezentacją kobiet pod okiem Jacka Nawrockiego. Obecnie prowadzi drużyny młodzieżowe i drugoligowy zespół UKS Atena Kaman Warszawa.